Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Nowości  zakupione w ramach
Narodowego Programu Rozwoju CzytelnictwaWizyta w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bytomiu 
13 grudnia uczniowie naszej szkoły odwiedzili Miejską Bibliotekę Publiczną w Bytomiu. Odwiedziny wpisywały się w realizację Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Podczas spotkania młodzież miała możliwość zapoznania się z zasadami funkcjonowania, strukturą organizacyjną biblioteki, zasadami udostępniania zbiorów, księgozbiorem oraz imprezami organizowanymi przez tę placówkę.
Przy okazji uczniowie mogli również podziwiać wystawę prac w Galerii Rotunda.

Przepraszam, że tak późno dodaję zdjęcia ale zgubił mi się kabelek do ściągania fotek z aparatu i  dopiero wakacyjne porządki pomogły mi ustalić gdzie jest:-)
Nowe książki już w bibliotece!
Kochani Uczniowie, Szanowni Rodzice i Nauczyciele!

Miło nam poinformować, że na półkach bibliotecznych pojawiły się kolejne nowości. Przypominamy, że książki zostały zakupione ze środków, które udało nam się pozyskać w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Zakupy były dokonywane zgodnie z Waszymi oczekiwaniami, po przeanalizowaniu  ankiet, które wypełniliście. Serdecznie dziękujemy wszystkim  za zaangażowanie i pomoc w realizacji projektu.

Zapraszamy i pamiętajcie Kto pierwszy, ten lepszy:-)

Już wkrótce na półkach bibliotecznych ZSAEiO pojawią się 
nowe książki :-)Znalezione obrazy dla zapytania narodowy program rozwoju czytelnictwaJAKIE książki?   
O tym decydujecie Wy - Szanowni Czytelnicy :-)

JAK?  
Wypełniając ankietę zamieszczoną poniżej lub na stronie internetowej naszej szkoły :-)

ILE  możemy wydać?
Dużo:-) bo 15 tyś. złotych :-)

SKĄD mamy tyle pieniędzy?

W bieżącym roku biblioteka naszej szkoły otrzymała dotację finansową w wysokości 15 tyś. złotych na zakup nowości wydawniczych gdyż przystąpiła do realizacji projektu w ramach  Priorytetu 3  NARODOWEGO PROGRAMU ROZWOJU CZYTELNICTWA.
Celem projektu jest wzmocnienie zainteresowań i aktywności czytelniczej uczniów naszej szkoły poprzez wzbogacenie i uatrakcyjnienie zasobów biblioteki szkolnej.
Książki kupowane będą zgodnie z oczekiwaniami i zainteresowaniami uczniów, nauczycieli  i rodziców. Aby tak się stało, prosimy Was o udzielenie odpowiedzi na pytania zawarte w opracowanej przez nas ankiecie:)
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza